Vakıf yönetim kurulumuzun eşleri, üniversite öğrencileri ve dezavantajlı çocuklara katkı sağlamak isteyen kişilerden oluşan gönüllülerimiz, kendi ilgi alanları doğrultusunda hizmetler üretmektedir. Vakfımızda üç tür gönüllülük hizmeti yer almaktadır:

VAKIF GÖNÜLLÜSÜ: Vakıf gönüllüsü, vakfımızın gerek çocuk evleri, gerekse de destek olduğu aileler için ihtiyaç dâhilinde destek olmaktadır. Bu konu ile ilgili olarak yapılan etkinlikler arasında doğum günleri, piknik ve özel günlerde çocuklara eşlik etme, ihtiyaca göre giyim ve oyuncak temin etme, ders desteği verme, evden ayrılan çocuklara veda partileri düzenleme, evleneceklere çeyiz hazırlama, ev kurma, vb. aktiviteler yer alır.

EV GÖNÜLLÜSÜ: Vakfımızın ön görüşmesi ve referansıyla gönüllü adayının bir çocuk evindeki tüm çocuklara Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün onayı alınarak gönüllü olma, çocuklarla birlikte evde ya da dışarıda etkinlik yapmayı kapsar.

ÇOCUK GÖNÜLLÜSÜ: Vakfımızın ön görüşmesi ve referansıyla çocuk evindeki bir çocuğa Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün onayı alınarak gönüllü olma, düzenli aralıklarla çocukla birlikte vakit geçirmektir.